تاریخ امروز :
انجمنهای تخصصی علمی  فرهنگی پرشین وی
تبلیغات
نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع
    کاربر ویژه تک ستاره آواتار نارسیس
    حالت من
    Cheerful
    تشکر شده 10,426 بار در 4,894 پست

3* گوشی موبایلتو بده بگم چه آدمی هستی!

اگر گوشي تلفن تان مستطيل و سنگين بدون در (يعني candy bar style phone ) و شبيه گوشي هاي بيسيم خانگي است : آدمي ساده زيست، سنت گرا و كم خرج هستيد.

- اگر گوشي موبايل (بويژه صورتي رنگ) كوچولو و خيلي ريزه ميزه و اصطلاحا معروف به pink RAZR phone داريد: خيلي با استايل و دنباله روي مد روز هستيد و از اينكه مورد توجه ديگران قرار بگيريد نگراني نداريد .

شركت انگليسي Tesco Mobile يك مطالعه اي در باره رابطه شخصيت آدمها با نوع زنگ تلفن موبايلشون ( ringtone ) روي يكهزار نفر انجام داده ..نتيجه:

- كساني كه بجاي رينگتون، از صداي خودشون استفاده مي كنند آدمهايي خود شيفته ( self-obsessed ) هستند و آدمهايي كه دايما رينگتون عوض مي كنند غيرقابل اعتماد و متزلزل هستند.

- اگر رينگتون شما شبيه صداي زتگ تلفن هاي مكانيكي قديمي است آنقدرها هم آدم بانمك و شوخي كه خودتون فكر مي كنيد نيستيد.

- اگر رينگتون موبايل تون، موزيك متن سريال ها و شوهاي تلويزيوني است ، ديگران نسبت به هوش شما شك مي كنند.

- اگر هميشه بجاي رينگتون از وايبره ( لرزنده ) استفاده مي كنيد از دو حالت خارج نيست: يا آدم خيلي مهم و پركاري هستيد و هيچوقت فرصت جواب دادن به تلفن را نداريد، و يا اينكه براي آدمهاي اطرافتون ارزش قائليد و نميخواهيد آنها از صداي موبايلتون ناراحت شوند. و بهترين همدم براي نشستن در سينما يا اتاق براي تماشاي گروهي فيلم هستيد.

- رينگتون هاي موزيكالي كه موزيك hip-hop يا R&B دارند نشاندهنده اينه كه آدمي با احساس و جوانگرا و امروزي هستيد. در مقابلش: موزيك هاي كلاسيك مثلا بتهوون و موتزارت و اينجور چيزا نشوندهنده سن و سال بالاي شماست و كهنه گرايي را نشون ميده.... موزيك هاي جنگولك بازي و پرسروصدا ، و يا رينگتون هاي استاندارد و معمولي هم زياد طرفدار نداره!

افرادی که قصد خرید موبایل رو دارن عمدتا سه دسته ھستن، افرادی که حاظرن بابت گوشیشون بالاتر
    از حتی نیم میلیون پرداخت کنن، گروھی که بابت موبایلشون میتونن دویستو پنجاه الی سی صد تومن
    میتونن ھزینه کنن، و در آخر گروھی که مایلن حدود ھشتاد الی صد ھزار تومن بابت یه گوشی تلفن
    ھمراه پرداخت کنن. (شما عضو کدوم گروه ھستین؟)
    گروه اول) این گروه که بیشتر افراد جوان و یا میان سال عضو این گروه ھستن، و اClick here to enlarge مدیر و یا رئیس روسای شرکت ھا و کار خونه دار ھا می باشن که می تونن بابت یه تلفن چیزی بالای نیم میلیون
    ھزینه کنن. البته این ھزینه کردن به حدر دادن نیست، چون شما با گوشی ھای فوق میتونین تمام کار ھای روز مره خودتون رو انجام بدین. از تماس گرفتن و ارسال پیامک،ویرایش فایل ھای آفیس، عکس برداری با کیفیت عالی و چک کردن ایمیل و کلی امکانات دیگه که بعد ھا در بارشون مطالعه خواھیم کرد. ین گونه گوشی ھا معمولا در رده گوشی ھای حجیم و سنگین وزن که به راحتی در ھر جا جا نمیگیره
    ھستن! معمولا برند این کوشی ھا آی-میت و نوکیا ھستن. گروه دوم) که معمولا افراد جوان بیست تا ٢٥ ساله ھستن، که مایلن پولی که تو سه ماه تعطیلی با
    ھزار مکافات جمع کردن رو یه ھو بدن یه موبایل (بدون سیم کارت) بخرن.
    این گونه گوشی ھا معمولا به نسبت دارای کیفیت قابل قبولی ھستن، مخصوصا دارای کیفیت صدای عالی و ا
    مکان عکس برداری ھم تو این گونه تلفن ھای ھمراه گنجونده شده. معمولا گوشی ھای فوقبه غیر از امکانات یاد شده دارای امکانات دیگه ای نمی باشند این گوشی با حجم متوسط و وزن قابل قبولی دارن. برند این گوشی ھا معمولا سونی اریکسون و موتورولا ھستش.
    گروه سوم) معمولا بابا ھا مامان ھا و بابا بزرگ مامان بزرگ ھا دوستشون دارن، چون کوچیک کلاسیک وبی درد سره، فقط زنگ میزنه و زنگ میخوره، اس ام اس ھم میفرسته! خیلی ھنر کنه یه عکس با
    کیفیت معمولی الی پایین ھم میندازه ...قابلیت ھای مھم این نوع گوشی ھا، سبک کوچک و کلاسیک بودن اونھا ھستن.
    برند این گوشی ھا، سامسونگ و ای جی ھستش.گوشی ھای دست دوم و کار کرده ... خرید این گوشی ھا سخت تر از خرید گوشی ھای نو و جدید ھستش! ... ھنگام خرید این گوشی ھا حتما بگین که ٢٤ ساعت به طور آزمایشی
    میخوایین استفاده کنین. بعد از این چیزا ... به باطری گوشیتون توجه کنین، حتما ھنگام خرید این گوشی ھا دوربین، بلوتوث،خلاصه ھمه سیستم رو کنترل کنین. بعد میتونین با خیال کمی راحت تر گوشیتون رو انتخاب کنین.
    " شادی "
    پروانه ای است که هر چه تقلا کنی،نمی توانی آن
    را شکار کنی،باید آرام باشی تا روی شانه ات بنشیند!
    شانه هایت پر از پروانه...

2. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما نارسیس برای ارسال این پست سودمند:

کاربر ویژه دو ستاره آواتار ♥Mahya♥
    موقعیت
    تــــو دل بروبـــچ پرشین وی

جعبه افتخارات

حالت من
    Angelic
    تشکر شده 15,864 بار در 5,532 پست

پیشفرض طالع بینی موبایل......

گوشی موبایل شما نشانه شخصیت و خصوصیات و اخلاق و رفتار شما
    موبایل شما چه شکلی است؟

موبایل های قدیمی
    Click here to enlarge
    آدم هایی که گوشی های اسقاطی شان را عوض نمی کنند یا بعد از خراب شدن هر بار عین همان را می خرند ،آدم هایی بی حوصله اند که دوست ندارند چیز تازه ایبیاموزند.

گوشی های به شدت مدرن
    Click here to enlarge
    گوشی هایی با انواع واقسام کارکردها – صاحبان این گوشی ها یا به شدت عدم اعتماد به نفس در ارتباط برقرار کردن با افراد دارند یا به علت نداشتن تخصص قابل عرض ،برای نشان دادن خود از گوشی همراه کمک می گیرند.

گوشی های بزرگ
    Click here to enlarge
    آدم هایی فراموشکار ،بی توجه یا به شدت شلخته ،برای فراموش نکردن تلفن همراهشان مجبورند گوشی بزرگ انتخاب کنند.

گوشی همراه خیلی کوچک
    Click here to enlarge
    نشانه ی شخصیت دوباره –آدم هایی که در ظاهر می خواهند اوج تمکن و توانایی خود را با گوشی همراهشان نشان دهند. اما در نهایت چیزی برای پنهان کردن دارند.(قابلیت پنهان شدن گوشی در جیب!!!)

گوشی های رنگی با ظاهر شاد و اغراق آمیز
    Click here to enlarge
    آدم هایی با درون کوچک و به شدت احساساتی ،نشانه ی کمبود محبت و توجه،گر چه رنگ آن ها به رنگ های دلمرده و زشت رایج برتری دارد.

خدايا . . . !

يه بار شد بگی : اي كسانی كه ايمان آورديد ، "
    حالتون چطوره " . . . ؟؟؟

4. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما ♥Mahya♥ برای ارسال این پست سودمند:

دوست و همراه پرشین وی آواتار Moonlight
    موقعیت
    چشم هایش
    حالت من
    In Love
    تشکر شده 4,417 بار در 1,398 پست

پیشفرض

ای بابا اینکه طالع هموشون منفیه!!!:+)^( (5):
    علف هرز چیه؟؟!

گیاهی که هنوز فوایدش کشف نشده . . .

6. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Moonlight برای ارسال این پست سودمند:

دوست و همراه پرشین وی
    موقعیت
    تهران

جعبه افتخارات

حالت من
    Relaxed
    تشکر شده 4,252 بار در 887 پست

پیشفرض

سلام.
    اي بابا من كه برام فرقي نمي كنه چي باشه كارمو راه بندازه كافيه در ثاني من شدم كهنه پوش پسرم هر وقت از گوشيش خسته ميشه به من ميفروشه مي ره براي خودش مدل بالا تر ميخره پس فالها براي پسرمه نه من:+)^( (7):

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما بانو برای ارسال این پست سودمند:

کاربر ویژه آواتار Special Girl
    موقعیت
    تو ذهن بابام...توقلب مامانم

جعبه افتخارات

حالت من
    Flirty
    تشکر شده 10,704 بار در 4,063 پست

پیشفرض

کوشی من.... هست که خیلی هم با حاله جزو هیچکدوم اینا هم نیست
    witch <========> Spacial Girl

#......#

10. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Special Girl برای ارسال این پست سودمند:

پیشکسوت خانواده پرشین وی آواتار Par Pari
    موقعیت
    ❤ḹṚ ḾαẒαήḎ❤

جعبه افتخارات

حالت من
    Flirty
    تشکر شده 26,414 بار در 7,713 پست

پیشفرض

خب منی که هم معمولی دارم هم مدرن و رنگ شاد...
    تکلیفم چیه؟؟؟

12. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Par Pari برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

کاربراني که از تاپيک ديدن ميکنند 1 (0 عضو خانواده 1 مهمان عزيز ما)

کلیدواژه های این مبحث

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •