نمایش نتایج 1 تا 1 از 1 مجموع
    عاشق پرشین وی و اعضاش
    تشکر شده 2,299 بار در 863 پست

پیشفرض آموزش خلق حاشیه های زیبا برای تصاویر

۱٫خوب تو مرحله اول باید یه صفحه به ابعاد ۴۵۰ در ۳۴۰ پیکسل باز کنید که میتونید از
    ctrl+nکمک بگیرید
    زدن حالا باید یه کپی از صفحه خودتون با ctrl+jبگیرید..

Click here to enlarge

۲٫خوب تو مرحله دوم باید عکس مورد نظرتون رو تو فوتوشاپ ظاهر کنید و اونو تو صفحه اصلی کارمون بیارید…من این عکسی که پایین میبینید انتخاب کردم و تو صفحه کارمون ظاهر کردم….عکستونو شبیه این قرار بدین که بتونیم بهتر روش کارمونو پیاده کنیم…

Click here to enlarge

۳٫خوب تا اینجا هیچ مشکلی نداشت حالا یه ذره ریز تر میشیم…با ابزار
    دور تصویرتونو به شکل زیر بگیرید…توجه کنید که انتخابتونrectangular marquee tool
    حتما به شکل زیر باشه…تو قسمت بعدی میگم چرا ؟!Click here to enlarge
    ۴٫خوب در همین حال که تصویرتون در حالت انتخاب قرار داره از ابزار ماسک باید استفاده کنید که از مسیر
    میتونید به اون دسترسی داشته باشید…Layer>layer mask>reveal selection
    تو تصویر پایین میبینید که باید قسمت لایتون به این شکل باشه….الان شما تو تصویر پایین میبینید که کنار لایه تصویرمون یه ماسک ایجاد شده..شما هرچقدر انتخابتون باشه دور ماسک شما تو قسمت لایه ها سیاه میشه …در ضمن اون قسمت هایی که سیاه شده روش کار انجام میشه…اینارو واسه فهم بیشتر مطلب گفتم…

Click here to enlarge

۵٫خوب دیگه اینجا آخرین مراحل کارمون هستش … در این مرحله شما باید به قسمت فیاترها یه سری بزنید…در اینجا میتونید یه کم با فیلتر های مختلف فوتوشاپ هم آشنایی پیدا کنید…
    حالا در همون حالی که قسمت ماسک لایمونو در حالت انتخاب داریم به قسمت فیلترها میریم …توجه کنید که حتما قسمت ماسک در حالت انتخاب باشه تا اون مورد هایی که تو مرحله قبل گفتم رو تصویر اعمال بشه…
    به آدرس filter>brush strokes>sprayed برید
    اینطوری تنظیم کنید…Stroke length=18
    اینم اینجوری…Spray radius=22
    خوب مراحل کارمون به خوبی طی شد…حالا باید تصویری شبیه به شکل زیر داشته باشید…

Click here to enlarge

شما میتونید با یه کم سلیقه بیشتر و البته کنجکاوی خودتون تصاویر زیبا تری درست کنید…من یه چند تا عکس با آدرسش که زیرش نوشتم پایین گذاشتم که میتونید از اینا واسه نمونه کار استفاده کنید…هیچ فرقی نداره با انجام همون مراحل میتونید از این فیلترها هم استفاده کنید…

Click here to enlarge

امیدوارم این آموزش مورد توجه شما قرار گرفته باشه…
    آخرین ویرایش توسط pariya1365 در تاریخ 02-06-2010 انجام شده است

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

کاربراني که از تاپيک ديدن ميکنند 1 (0 عضو خانواده 1 مهمان عزيز ما)

کلیدواژه های این مبحث

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •