تاریخ امروز :
انجمنهای تخصصی علمی  فرهنگی پرشین وی
تبلیغات
صفحه 34 از 42 ابتداابتدا ... 243233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج 331 تا 340 از 412 مجموع
    پیشکسوت خانواده پرشین وی آواتار petroleum
    موقعیت
    متغییر و وابسته به زمان

جعبه افتخارات

حالت من
    Relaxed
    تشکر شده 8,331 بار در 2,745 پست

پیشفرض

بارسابدون پيکه،پويول وآلوز به مصاف سلتيک مي‌رود

تيتو ويلانوا سر مربي تيم فوتبال بارسلونا روز دوشنبه از غيبت جرارد پيکه، کارلس پويول و آلوز در سومين روز ليگ قهرمانان اروپا خبر داد.
    Click here to enlarge

بارسا روز سه شنبه در گروه جي ليگ قهرمان اروپا در نيو کمپ ( ورزشگاه خانگي خود ) به مصاف سلتيگ گلاسکو مي رود.

به گزارش واحد مرکزي خبر، ويلانوا در يک کنفرانس مطبوعاتي گفت: « من فردا هيچ يک از اين سه بازيکن را در اختيار ندارم و براي بازي هفته آينده لا ليگا مقابل رايو وايه کانو بايد وضع آنها را بررسي کنيم ».

به علاوه سرخيو بوسکتس نيز به علت دريافت کارت قرمز در بازي مقابل بنفيکا ( پيروزي دو بر صفر بارسا ) محروم است و ويلانوا بايد ترکيب تيم خود را دگرگون کند.

در حالي که بارسا همواره در خط دفاع از ترکيب ماسکرانو - الکس سونگ استفاده مي کند، ويلانووا مي تواند ماسکرانو - آدريانو را در خط دفاع قرار دهد و از سونگ در ميانه استفاده کند تا جاي خالي بوسکتس را پر کند.

راه حل ديگر استفاده از سسک فابرگاس در خط هافبک و باقي ماندن سونگ در ميانه خط دفاع است.

اما ويلانوا روز دوشنبه از اعلام ترکيب تيم خود خودداري کرد و گفت: « ماسکرانو و سونگ ترکيب خوبي را در خط دفاع تشکيل مي دهند. من آنها را مسئول دريافت گل در روزهاي ديگر نمي دانم».

بارسا روز شنبه در بازي مقابل لاکرونيا در خط دفاع با مشکلاتي روبرو بود و به سختي توانست با نتيجه پنج بر چهار به پيروزي برسد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از مادريد، ترکيب احتمالي بارسا در بازي مقابل سلتيک : والدز - مونتويا، ماسکرانو، آدريانو، آلبا - ژاوي هرناندز، سونگ، اينيستا - پدرو، مسي، ويا (‌ يا سانچز )

من از بیگانگان هرگز ننالم كه با من هرچه كرد آن آشنا كرد

دشمن دانا بلندت میکند
    بر زمینت میزند نادان دوست

2. تشکرها از این نوشته :

کلانتر انجمن های پرشین وی آواتار PersianvHossein
    موقعیت
    رفسنجان

جعبه افتخارات

حالت من
    Happy
    تشکر شده 27,350 بار در 8,053 پست

پیشفرض

یکه: اراده مسی قابل تحسین است
    Click here to enlarge
    جرارد پیکه، مدافع بارسا، لیونل مسی، هم تیمی آرژانتینی اش را مورد ستایش قرار داد.

این ملی پوش اسپانیایی معتقد است بازی کردن مسی در همان سطح همیشگی علی رغم پشت سر گذاشتن رکوردهای مختلف، نشانه اراده قوی و شرایط ذهنی بالای اوست.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" مسی تنها به کار خودش ادامه می دهد. تنها می توان او را تحسین کرد. علی رغم شکستن رکورد های مختلف، او با همان انگیزه بازی می کند." [برای مشاهده لینک ها باید به خانواده بزرگ پرشین وی بپیوندید. ]

پیکه همچنین به صحبت های اخیر کاسیاس در مورد کاهش تعداد بازیکنان لا ماسیایی در ترکیب بارسا در چند سال آینده واکنش نشان داد و گفت:" در نهایت، او کاپیتان رئال است و هر چیزی که می گوید باید به آن توجه کرد."

مسی در دیدار شب گذشته بارسا مقابل کوردوبا در کوپا دل ری، تعداد گل های زده اش در سال 2012 را به 88 رساند.
    دوستدار همه بچه هاي پرشين وي

امضا:سپهسالار

4. تشکرها از این نوشته :

موقعیت
    رفسنجان

جعبه افتخارات

حالت من
    Happy

پیشفرض

اتوئو: مسی بی نظیر است؛ از معاوضه ام با زلاتان راضی نبودم؛آراگونس من را به بارسا پیشنهاد داد

سایت گل- ساموئل اتوئو، ستاره کامرونی دنیای فوتبال که پیش از این سابقه بازی کردن در تیم هایی مثل بارسلونا (درکنار لیونل مسی ) و اینتر (زیرنظر ژوزه مورینیو) را داشته ، حالا با پیراهن آنژی یکی از پردرآمدترین بازیکنان دنیای فوتبال است.

اتوئو در بین سالهای 2004تا2009 بازیکن بارسا بود و بعد از آن در یک معامله دوطرفه میان بارسا و اینتر به عنوان بخشی از قرارداد زلاتان، روانه رختکن نرآتزوری شد.

او که این روزها برای آنژی بازی می کند، در گفتگو با کانال تلویزیونی آر.تی که دفترش درشهر مسکو است، به گفتگو پرداخته و از مسائل مختلف دنیای فوتبال صحبت کرده.

رونالدینیو: رونی یک نابغه است، نه فقط به عنوان یک فوتبالیست، بلکه از همه نظر. رونی ، همان لبخندش است، وقتی که می خندد، معنی اش رامی دانی. رونالدینیو به من می گفت:سیاه،چطوری؟ خوبی؟ بله..اگه خوبی ، پیش به سوی بردی دیگر.

مسی: مسی بی نظیر است؛ چه ازنظر فوتبالی و چه از نظر انسانی.من زمانی مسی را شناختم که یک پسربچه بود و روند رشدو پیشرفتمش را به چشم دیدم. او شایسته همه چیز هست. امیدوارم که بتواند با تیم ملی آرژآنتین هم قهرمانی جام جهانی را کسب کند.این تنها جامی است که دربرابر مسی مقاومت کرده.امیدوارم که نیروهای الهی به او یاری برسانند و درها را به روی او بازکنند تا بتواند قهرمان جام جهانی شود. مسی پسر خوبی است و برایش بهترین ها را آرزو می کنم

سه بازیکن برتر دنیا:درزمان حضورم در بارسا خبرنگاری از من پرسید که سه بازیکن برتر دنیا از نظر من چه کسانی هستند، به او گفتم:« رونالدینیو، اینیستا و مسی» و فقط همین سه نام را گفتم، چون فقط 3 حق انتخاب داشتم ولی دلم می خواست که از ژاوی، پویول و ویکتور والدس هم نام ببرم.

موفقیت با بارسا و رئال: وقتی در بارسا یا رئال هستی، موفقیت ساده تر است؛ چون در میان بهترین ها محاصره شده ای. کسب قهرمانی در مایورکا یا در آنژی سخت تر است. وقتی به بارسا رسیدم، من یک بازیکن باسابقه بودم ومی بایست نشان می دادم که شخصیت وتوانایی ماندن دراین تیم را دارم. هم تیمی ها به تو کمک می کنند و وقتی که روز سختی داشته باشی و به مشکل بربخوری، کنارت هستند.

جدایی از بارسا: در زمان جدایی ام ازبارسا و معاوضه ام با ایبرا راضی نبودم؛ نه به خاطر 46 میلیون یورویی که بارسایی ها برای جذب زلاتان علاوه برانتقال من به اینتر پرداخت کردند ،بلکه به خاطرلیبل 70 میلیون یورویی زلاتان بود.باید ماجرا برعکس می بود ومی بایست سران اینتر مقداری پول به بارسایی ها می دادند. نمی خواهم انتقاد کنم، چون دراینتر واقعا خوشبخت بودم. با مربیان این تیم آشنا شدم. افرادی که مثل من پرتلاش و زحمت کش بودند.خدا عادل است و دراینتر هم به جامهای زیادی رسیدم. آن چیزی که مرا خیلی ناراحت می کرد، دست کاری کردن اخبار و معرفی شخصیتی از من است که صحت ندارد. ولی من از تزویر و نامردی بیزارم [برای مشاهده لینک ها باید به خانواده بزرگ پرشین وی بپیوندید. ]

روزهای اول دربارسا:زمانی که به بارسا آمدم،می گفتم:« بچه ها باید باهم دوست باشیم. اگر دراین شرایط سخت درکنار هم باشیم،چه تیمی می تواند ما را ببرد؟» این فقط حرف من نبود وبرخی از هم تیمی های دیگرم هم مثل ژولی همین را می گفتند

بهترین مربی دنیا: بهترین مربی دنیا، لوئیس آراگونس است. اوفوق العاده است، دقیقا مثل یک پدر می ماند. به عنوان سرمربی ، تیم ملی اسپانیا را به دینامیک پیروزی طلبانه رساند و بعد از جدایی آراگونس هم تنها دو یا سه جابجایی کوچک در تیم اسپانیا انجام شده. من رابطه خاص و ویژگی با او ، دردوران حضورمان در مایورکا داشتم. او به من می گفت که اگر می خواهم یک بازیکن خوب وبزرگ باشم، باید تفاوت ها را بدانم. او به من می گفت: تو یک بازیکن بزرگ هستی وباید تیمت راعوض کنی. من از مایورکا رفتم. او به بارسلونا زنگ زد وبه آنها توصیه کرد که اگر می خواهند به قهرمانی برسند، مرا جذب کنند.پیوستنم به بارسا به همین سادگی بود.

مروری برمربیان پیشین: بعد از اولین جلسه تمرینی ام با رئال مادرید،کاپلو به من گفت که دراین تیم بمانم. مورینیو هم مربی بزرگی است. او رابطه خوبی با من داشت و تنها فردی است که مثل من هیچ وقت ناامید نمی شود. حیف شد که پیوند ما از هم پاشید. درمورد گواردیولا هم باید بگویم که الان هروقت گذشته را مرور می کنم می بینم که پپ کاملا با من صادق و روراست بود و بدون هیچ مسئله ای با هم صحبت می کنیم؛ چون هردوی ما بخشی از خانواده بارسا هستیم.

مطبوعات و رسانه ها: رسانه ها بهترین کشف دنیا هستند. اگر همه چیز خوب باشد، یک سری حرف درمی آورند و اگر اوضاع بد پیش برود هم همین طور

6. تشکرها از این نوشته :

موقعیت
    رفسنجان

جعبه افتخارات

حالت من
    Happy

پیشفرض

گزارش آماری: موشکافی 86 گل مسی در سال 2012
    لیونل مسی ، یکشنبه شب و با دو گلی که وارد دروازه رئال بتیس نمود، توانست تا با رساندن تعداد گلهایش در سال 2012 به عدد 86، از رکورد 85 گلی که گرد مولر افسانه ای در سال 1972 به ثمر رسانده بود پیشی بگیرد. حالا وب سایت رسمی باشگاه بارسلونا، این رکوردشکنی مسی را اسکن کرده و به بررسی جزئیات و نکات جذاب این گلها پرداخته: [برای مشاهده لینک ها باید به خانواده بزرگ پرشین وی بپیوندید. ]

-مسی با دو گلی که در دیدار ورزشگاه بنیتو ویامارین به ثمر رساند، تعداد گلهایش در سال 2012 را به 86 گل رساند و بدین ترتیب از رکورد 85 گلی که گرد مولر در طول یک سال میلادی (سال 1972) به ثمر رسانده بود پیشی گرفت

- در لالیگا، مسی در 34 بازی ، 56 گل زده و گرد مولر درسال 1972 در 34 بازی بوندس لیگا به 42 گل رسیده بود.

- در رقابت های اروپایی، مسی در 11 دیدار تیمش در رقابت های اروپایی در سال 2012 به 13 گل رسید و مولر در 4 بازی، 10 گل به ثمر رساند

- در جام حذفی، مسی در 7 بازی، 3 گل به ثمر رساند و گرد مولر در 6 بازی به 7 گل رسید

- ماه سپتامبر، پربارترین ماه سال 2012 برای ستاره آرژانتینی بود که در این ماه 13 گل به ثمر رساند و ماه پرگل مهاجم بایرن، ماه مارس بود که درآن ماه 13 گل به نام مهاجم باواریایی ها ثبت شد.

- مسی در 66 بازی ای که در طول سال 2012 برای بارسلونا و تیم ملی آرژانتین برگزار کرد، به 86 گل رسید و گرد مولر در 60 بازی، به رکورد 85 گل رسیده بود.

-مسی در طول سال جاری میلادی 76 گل با پای چپش به ثمر رساند؛ 7 بار با پای راست گلزنی کرد و 3 بار هم با ضربه سر توپ را وارد دروازه حریفان نمود

- این ستاره آرژآنتینی 74 گل از این 86 گل را از داخل محوطه جریمه (14 تا از روی نقطه پنالتی) و 12 گل را از خارج از محوطه جریمه زد که 7 تا از آنها از روی ضربه ایستگاهی مستقیم بوده

- مالاگا و بایرلورکوزن تیم هایی بودند که در طول سال 2012 بیشترین گلها را از مسی دریافت کردند و شماره 10 بارسا موفق شد تا 6 بار دروازه هریک از این دو تیم را باز کند.

-اینیستا با 9 پاس گل و سسک و الکسیس هم هر یک با 6 پاس گل بیشترین مشارکت را در گلزنی مسی در سال جاری داشتند

- بیست و سه گلی که مسی در پانزده هفته ابتدایی لالیگا به ثمر رساند، بهترین آمار شروع در تاریخ لالیگاست که دقیقا برابر با آماری است که در فصل 2-2011 به نام کریستیانو رونالدو ثبت شده بود. [برای مشاهده لینک ها باید به خانواده بزرگ پرشین وی بپیوندید. ]

- مسی در 5 هفته اخیر لالیگا، در پنج بازی متوالی به دو گل رسیده و دبل کرده

- آمار 2 گل از هر 3 شوت در داخل چارچوب آمار فوق العاده ای برای این ستاره آرژآنتینی است و آن یک توپی هم که به درون دروازه راه نمی یابد، یاتوسط دروازه بان حریف مهار شده ویا به تیرک می خورد

- مسی از هر 54 پاسی که می دهد، 44 تایش صحیح به هم تیمی اش می رسد

8. تشکرها از این نوشته :

موقعیت
    رفسنجان

جعبه افتخارات

حالت من
    Happy

پیشفرض

پدر مسی: برای جدایی مسی از بارسا باید یک فاجعه رخ دهد؛خودم هم از شکسته شدن رکورد مولر تعجب کردم
    Click here to enlarge
    خورخه مسی، پدر لیونل مسی ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا در گفتگویی با برنامه :«مسابقه ساعت 12» شبکه کوپه، درمورد مسائل مختلفی از رکوردشکنی اخیر پسرش و پشت سرگذاشتن رکورد گردمولر گرفته مصدومیت اخیر صحبت کرد.

پدر مسی در مورد آینده پسرش گفت:« رویای لئو این است که در بارسلونا با فوتبال خداحافظی کند.»

لیونل مسی یکشنبه شب و در بازی تیمش مقابل بتیس در لالیگا موفق شد تا با به ثمر رساندن هر دو گل تیمش، رکورد 85 گلی که گرد مولر آلمانی در طول یک سال میلادی به نام خودش ثبت کرده بود را شکسته و تعداد گلهایش در سال 2012 را به عدد86 برساند. پدرمسی دراین باره گفت:« غیرممکن به نظر می رسید که مسی بتواند چنین رکورد بی نظیری را بشکند. اوضاع این طور پیش رفت و باید از این بابت خوشحال باشیم.حتی خود من هم ازاینکه لیونل رکورد گرد مولر را شکست تعجب کردم. ولی او در تیمی بازی می کند که هم تیمی هایش کاملا او را همراهی می کنند و امیدواریم که آنها به حرکت دراین مسیر ادامه داده و موفقیت های فراوانی را کسب کنند. چون لئو همیشه صادقانه می گوید که تیم بارسلونا برایش مهم تر است و جامهای قهرمانی و افتخارات گروهی را به موفقیت های شخصی ترجیح می دهد.» [برای مشاهده لینک ها باید به خانواده بزرگ پرشین وی بپیوندید. ]

این درحالی است که این روزها صحبت هایی مبنی بر تمدید و بهبود قرارداد مسی به گوش می رسد تا بدین ترتیب قرارداد کنونی او که تا سال 2016 اعتبار دارد، با شرایط بهتری تمدید شود. پدر مسی دراین باره گفته:« فکر کردن به این موضوع غیرممکن است.برای آنکه مسی بارسلونا را ترک کند، باید یک فاجعه بزرگ رخ داده باشد. مسی همیشه گفته که می خواهد ددربارسلونا با فوتبال خداحافظی کند.»
    [برای مشاهده لینک ها باید به خانواده بزرگ پرشین وی بپیوندید. ]
    خورخه مسی درمورد برنده توپ طلا صحبت و به این نکته اشاره کرد که دوست دارد که اگر این جایزه به پسرش نرسید، از آن اینیستا شود:« بدون شک دوست دارم که اگر این جایزه به مسی نرسید، به اینیستا برسد. بدون هیچ شکی اینیستا انتخاب من است. البته امسال رقابت خیلی حساس است و کریستیانو هم فصل فوق العاده ای را پشت سرگذاشته.»

او در مورد مصدومیت مسی در بازی با بنفیکا که برروی برانکارد مجبور به ترک زمین شد گفت:« من واقعا ترسیدم؛ چون مسی هیچ وقت ناله و گلایه نمی کند..خوشبختانه اتفاق خاصی نبود.»

10. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما PersianvHossein برای ارسال این پست سودمند:

موقعیت
    رفسنجان

جعبه افتخارات

حالت من
    Happy

پیشفرض

ژوزه پینتو: نمی توان مسی را با یک کلمه توصیف کرد
    ژوزه پینتو، دروازه بان دوم بارسا، به دلیل بازی های خوب مسی در رقابت های سال 2012، این ستاره آرژانتینی را مورد ستایش قرار داد.

مهاجم بارسا با دو گلی که در دیدار این هفته مقابل بتیس به ثمر رساند، رکورد گلزنی گرد مولر را پشت سر گذاشت و ستایش های زیادی را برانگیخت. پینتو معتقد است نمی توان مسی را با کلمات توصیف کرد. [برای مشاهده لینک ها باید به خانواده بزرگ پرشین وی بپیوندید. ]

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه بارسا گفت:" لئو پسر بسیار آرامی است. کاری که او انجام داد برای بسیاری از فوتبالیست ها دست نیافتنی است. او ویژگی های زیادی دارد و نمی تواند توصیف دقیقی از او داد. [برای مشاهده لینک ها باید به خانواده بزرگ پرشین وی بپیوندید. ]

ما از رکورد جدید او بسیار خوشحال هستیم و از کیفیتی که او به تیم داده، راضی هستیم. غیرممکن است بتوان مسی را با یک کلمه توصیف کرد."

پینتو سپس در مورد تمدید قراردادش با بارسا گفت:" حقیقت این است که باشگاه اعلام کرده که قصد دارد قرارداد من را تمدید کند و این باعث افتخار من است. این به آن معناست که من هنوز برای تیم ارزش دارم. من این را با سختکوشی به دست آورده ام.

مدیر برنامه های من و باشگاه در مورد جزئیات صحبت خواهند کرد. من تنها باید روی تمرین و بازی در بالاترین سطح تمرکز کنم."

پینتو در ژانویه 2008 از سلتاویگو به بارسا پیوست.

12. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما PersianvHossein برای ارسال این پست سودمند:

موقعیت
    رفسنجان

جعبه افتخارات

حالت من
    Happy

پیشفرض

گزارش روز:مسی درسال 2012 بیش از هر تیم آرژانتینی ایی گلزنی کرده [برای مشاهده لینک ها باید به خانواده بزرگ پرشین وی بپیوندید. ]
    Click here to enlarge
    عد از آنکه لیونل مسی موفق شد تا رکورد 85 گل گرد مولر در طول یک سال میلادی را پشت سربگذارد و تعداد گلهایش در سال 2012 را به عدد 86 رساند، حالا وب سایت های خبری مملو شده از گزارش های متنوع و درعین حال جالبی درمورد رکوردگلزنی مسی و مقایسه این رکورد با آمار و ارقام دیگر

حالا روزنامه ال موندو دپورتیوو در گزارشی به این نکته اشاره کرده که تعداد گلهایی که مسی در طول یک سال میلادی (86 گل ) به ثمر رسانده، آنقدر زیاد است که حتی هیچ باشگاهی در لیگ آرژآنتین موفق نشده تا بابهره گیری از گلهای تمامی بازیکنانش، در طول سال 2012، به 86 گل برسد.

اگر گلهایی که مسی درسال 2012 برای تیم ملی آرژانتین و باشگاه بارسلونا زده را کنار هم بگذاریم، لئو در این سال 86 بار به گل رسیده.

تنها باشگاه آرژآنتینی که از نظر تعداد گلهایش در سال 2012 به رکورد گلهای مسی در طول این سال نزدیک است، باشگاه بوکا جونیورس است.که در سال جاری میلادی 85 گل به ثمر رسانده ؛ توجه کنید..85 گل زده برای باشگاه بوکاجونیورس در سال 2012 و البته باید این را هم درنظر داشت که این تیم در رقابتهای لیگ داخلی آرژانتین، کوپا لیبرتادورس و جام حذفی آرژانتین نیز حضور دارد. [برای مشاهده لینک ها باید به خانواده بزرگ پرشین وی بپیوندید. ]

قهرمان اخیر لیگ آرژآنتین یعنی ولس سارزفیلد در سال 2012 میلادی کلا 73 گل به ثمر رسانده و ریورپلاته در طول 12 ماه اخیر به 68 گل رسیده (این تیم در رقابت های بین المللی حضوری ندارد.) باشگاه آرسنال آرژانتین قهرمان جام کلائوسورا در سال جاری توانسته 52 گل به ثمر برساند و راسینگ با 54 گل زده در سال جاری فاصله زیادی با رکورد گلزنی مسی دارد؛

فراموش نکنید که مسی یک نفر است و بوکاجونیورس یک تیم با 11 بازیکن در زمین چمن

14. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما PersianvHossein برای ارسال این پست سودمند:

مدیر انجمن ورزش و مدال های پرشین وی آواتار دریای تنها
    موقعیت
    نقش جهان

جعبه افتخارات

حالت من
    Angelic
    تشکر شده 18,065 بار در 6,965 پست

پیشفرض

فابرگاس: نسبت به فصل قبل بهتر شده ام
    سسک فابرگاس، هافبک بارسا، اعلام کرد که نسبت به فصل گذشته از نظر فيزيک شرايط بهتري دارد و مي خواهد هر چه بيشتر پيشرفت کند.

Click here to enlarge

اين ملي پوش اسپانيايي که در تابستان 2011 از آرسنال به بارسا پيوست، بعد از روزهاي سختي که در فصل قبل داشت، اکنون کاملا در ترکيب آبي و اناري ها جا افتاده است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" کاملا راحت و آسوده هستم. با تيم بيشتر سازگار شده ام و نسبت به فصل گذشته، از نظر فيزيکي بهتر هستم.

از ابتداي فصل به سختي کار کرده ام تا به شرايط خوبي برسم. من بسيار مبارزه جو هستم و هميشه مي خواهم پيشرفت کنم. بعد از هر ديدار به آنچه انجام داده ام، نگاه مي کنم و سعي مي کنم به کارهاي بهتري که مي توانم براي تيم انجام دهم، فکر کنم زيرا هميشه مي توان کارهاي بهترو بيشتري انجام داد."

فابرگاس در رقابت هاي اين فصل 8 گل در همه رقابت ها براي بارسا به ثمر رساند.

منبع: varzesh3

16. تشکرها از این نوشته :

موقعیت
    نقش جهان

جعبه افتخارات

حالت من
    Angelic

پیشفرض

داويد ويا مهاجم بارسلونا به علت مشکل سنگ کليه در بيمارستان بستري شده و احتمالا از همراهي تيم خود براي ديدار ليگ روز شنبه مقابل گرانادا بازخواهد ماند.

Click here to enlarge به گزارش خبرگزاري رويترز، باشگاه بارسلونا با انتشار بيانيه اي در پايگاه اطلاع رساني خود اعلام کرد مهاجم 31 ساله اسپانيايي قرار است تحت درمان قرار گيرد.

او اين فصل در 15 بازي خود در ليگ 5 گل و در جام حذفي اسپانيا نيز 5 گل به ثمر رسانده است، اما هنوز در ليگ قهرمانان اروپا نقش آفريني نکرده است.

ويا در ديدار روز يکشنبه مقابل ختافه نيز گلزني کرد تا بارسلونا با نتيجه شش بر يک به پيروزي دست يابد. با اين نتيجه بارسلونا با اختلاف 12 امتياز، در صدر جدول لاليگا قرار دارد.

ويا که در سال 2011 به علت شکستگي پا مدت زيادي از ميادين ورزشي دور بوده، براي پيدا کردن زمان بازي در تيم تحت سرمربيگري ويلانوا با رقابت دشواري روبرو بوده است.

18. تشکرها از این نوشته :

موقعیت
    نقش جهان

جعبه افتخارات

حالت من
    Angelic

پیشفرض

مدير ورزشي باشگاه بارسلونا در نيويورک با سرمربي تيم ملاقات کرد تا در خصوص برنامههاي آينده کاتالانها تصميمگيري شود.

Click here to enlarge

آندوني زوبيزارتا، آلبرت والنتين و نارسيس خوليا در نيويورک با تيتو ويلانووا ملاقات کردند تا پروژه برنامهريزي براي فصل آينده را آغاز کنند. اين در حالي است که سرمربي آبياناريها حرف آخر را در هر مورد ميزند.

به گزارش فارس،شرايط بارسلونا در حال حاضر استثنايي است و ويلانووا براي قرار گرفتن تحت درمانهاي پزشکي در بيمارستان مموريال اسلون کترينگ در آمريکا به سر ميبرد. سرمربي بارسلونا نميخواهد بيمارياش با استراتژي فوتبالي که باشگاه به آن نياز دارد، تداخل پيدا کند. تصميماتي هست که بايد گرفته شود. زوبيزارتا پيش از اين اعلام کرده است که سلامتي ويلانووا مهمترين اولويت باشگاه است اما بازگشت او به کار بايد يک گام منطقي باشد.

نياز به جذب يک دروازهبان جديد به دليل اعلام والدس مبني بر عدم تمديد قراردادش با باشگاه، خريد و فروش بازيکن با نظر جذب يک مدافع مياني، حضور احتمالي نيمار و خروج احتمالي ويا همراه با برنامهريزي براي برنامهريزي تمرينات پيشاز فصل همگي از موضوعات مطرح شده بودند.

ويلانووا نظر خود را درباره همه چيز به مدير برنامهها ميدهد و مسير باشگاه را براي فصل آينده مشخص ميکند. اهداف براي آينده باشگاه تنظيم شده است و عملکرد تيم هر ساله به همين ترتيب ادامه يابد.

منبع: varzesh3

20. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما دریای تنها برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 34 از 42 ابتداابتدا ... 243233343536 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

کاربراني که از تاپيک ديدن ميکنند 1 (0 عضو خانواده 1 مهمان عزيز ما)

کلیدواژه های این مبحث

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •